ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Офіцер штабу ЗСУ на час загибелі 40 бійців не вважав сепаратистів противником

Офіцер ЗСУ на суді заявив, що у 2014 році у українських військових не було супротивника
Depo.
25 травня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
Офіцер штабу ЗСУ на час загибелі 40 бійців не вважав сепаратистів противником
Офіцер штабу ЗСУ на час загибелі 40 бійців не вважав сепаратистів противником

У якості свідка виступав начальник управлiння головного оперативного управлiння Генштабу на судовому засіданні у справі обвинуваченого генерал-майора Віктора Назарова, передає Depo.Дніпро.

Офіцер на час трагедії з літаком ІЛ-76 у Луганському аеропорту був підлеглим Назарова. За його свідченнями, на період червня 2014 року українські військові не мали супротивника в районі Луганська, оскільки державний кордон на той час контролювався українськими прикордонниками.

На запитання адвокатів потерпілих – родичів загиблих військових, ким тоді він вважав озброєних людей на Луганщині, офіцер відповів, що то були незгодні з державною політикою громадяни України, і бойової обстановки в районі Луганського аеропорту не було.

За його словами, забезпеченням безпеки посадки транспортних літаків, ізоляцією аеропорту мала займатися спеціальна тактична група.

Нагадаємо, генерал-майор Віктор Назаров - єдиний обвинувачений у службовій халатності, що призвела до гибелі 40 десантників 25-ї бригади та 9 членів екіпажу. В ніч на 14 червня 2014 року ІЛ-76 вилетів із бійцями і мав здійснити посадку на аеродромі Луганська, проте був збитий ворожою ракетою. Суд проходить у Павлограді Дніпропетровської області. Генерал Назаров своєї вини не визнає, перед родичами загиблих вибачатися відмовляється.

Адвокат потерпілих Віталій Погосян повідомив, що досліджена в суді експертиза свідчить про відповідальність Назарова у трагедії

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро