ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обвинувачений у Мандриківській трагедії може не дочекатися вироку

Через хворобу обвинуваченого справа екс-керівника "Дніпрогазу" Ігоря Іванкова відкладається на невизначений термін
Depo.
18 вересня 2015 14:07
ФОТО: depo.ua
Обвинувачений у Мандриківській трагедії може не дочекатися вироку
Обвинувачений у Мандриківській трагедії може не дочекатися вироку

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на "Днепр вечерний".

Вирок у справі за обвинуваченням колишніх співробітників "Дніпрогазу" у порушенні правил безпеки, що привів призвело до загибелі людей, винесено ще в 2013 році, але головний обвинувачений, (на знімку крайній ліворуч) так і не поніс заслуженого покарання.

"Я запропонував розглянути цю справу в режимі відеоконференції, але суддя, не пояснюючи причин, визнала це недоцільним. Термін давності у цій справі закінчується через два роки. Але в ситуації, що склалася, Іванків навряд чи буде засуджений", - прокоментував ситуацію адвокат потерпілої сторони Дмитро Поповський.

Вікторія Єгорова, дочка якої стала однією з жертв Мандриківській трагедії у жовтні 2007 року вважає, що суддя Заводського райсуду Запоріжжя Нінель Марченко не поспішає розглядати "справу Іванкова".

Нагадаємо, що 13 жовтня 2007 року в Дніпропетровську в 10-поверховому житловому будинку на вулиці Мандриківська, 127 стався вибух природного газу, в результаті якого загинули 23 людини, у тому числі 7 дітей. Всього постраждалими визнані 422 людини. У рамках цієї кримінальної справи розглядалося питання і про відшкодування моральної шкоди на загальну суму близько 100 мільйонів гривень. Розгляд цієї справи відбувається у Запоріжжі.

Більше кримінальних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.