ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німці побудують на Дніпропетровщині садки і лікарні для переселенців

На Дніпропетровщині планують розвивати соціальну інфраструктуру біля модульних містечок для переселенців
Depo.
11 червня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua
Німці побудують на Дніпропетровщині садки і лікарні для переселенців
Німці побудують на Дніпропетровщині садки і лікарні для переселенців

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Дніпро.depo.ua.

Про це йшла мова під час зустрічі керівництва Дніпропетровської області з делегацією Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

"Наше завдання - розробка чітких пропозицій для подальшої ефективної допомоги переселенцям в Україні, а також підтримка перспективних проектів на місцях", - сказав голова делегації Товариства GIZ Клаус Шрайнер.

За підсумками зустрічі сторони домовились, що облдержадміністрація передасть Товариству GIZ перелік та опис коротко- та довгострокових проектів, які можуть бути реалізовані в області з залученням німецької допомоги. Зокрема, це стосується створення дитячих майданчиків, спортивних клубів, дитячих садочків, навчальних закладів, лікарень, геріатричних центрів.

Нагадаємо, що минулого місяця до модульного містечка у Дніпропетровську завітав міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер.

Відомо, що у Дніпропетровській області знаходяться п'ять з семи модульних містечок в Україні: у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Нікополі, Кривому Розі і Павлограді.

Більше новин про життя Дніпропетровська та області читайте на Дніпро.depo.ua.