ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німці натякнули, що можуть побудувати у Дніпропетровську басейн для переселенців

Чиновники Дніпропетровської ОДА проводять перемовини з німецьким агентством GIZ про надання допомоги у організації дозвілля дітей переселенців
Depo.
2 червня 2015 15:58
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua повідомив в.о. заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

"Ми домовилися з проектом GIZ про надання допомоги у облаштуванні навчальних класів у школах, в яких навчаються діти переселенців, дитячих майданчиків, спортивних майданчиків, наданні навчальних технологій, і навіть є надія на будівництво басейну",- зазначив він.

За словами чиновника, німецька сторона надає допомогу освітнім закладам Дніпропетровської області, на які особливо зросло навантаження у зв'язку з збільшенням кількості переселенців.

Також, за його словами, багато хто з переселенців вже втратили своє житло на Донбасі. Придбати нове житло для них немає можливості - ціна квадратного метру житла сягає 500-600 євро. Тому планується запустити проект державно-приватного партнерства з будівництва житла для сімей переселенців і сімей загиблих в АТО військовослужбовців.

Нагадаємо, що GIZ пропонує індивідуальні рішення для складних проблем. Ми досвідчений постачальник є програмою Федерального уряду Німеччини з міжнародного співробітництва.