ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Небайдужі врятували молоде деревце актора Мельника від "наїзду" авто (ФОТО)

Для дубочка, висадженого народним артистом, зробили "огорожу" з каміння
Depo.
13 травня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua
Небайдужі врятували молоде деревце актора Мельника від "наїзду" авто (ФОТО)
Небайдужі врятували молоде деревце актора Мельника від "наїзду" авто (ФОТО)

Заклик волонтера на Фейсбуці зробити добру справу для актора та режисера Дніпропетровського театру одного актора "Крик" Михайла Мельника миттєво знайшов відгук. Як повідомляє Дніпро.depo.ua, вже через добу після того, як Андрій Лисоконь розмістив допис про те, що можна зробити доброго без грошей, небайдужі вже все виконали.

Волонтер просто дослівно передав прохання, яке було йому надіслано.

"Михайло Васильович посадив дубочок біля театру до 25-річчя заснування театру. Дубець біля проїзджої частини на Карла Лібкнехта напроти афішниці, - йшлося у листі. - Щоб ніхто не наїхало, там уже лежить великий камінь, ще треба два. Михайло Васильович не може привезти, бо хребцеві грижі. Чи не можна якось організувати? Вибачте за нахабність..."

При цьому зазначалося, що каміння валяються в різних місцях, треба тільки придивитися, щоб не їздити усім містом. Тільки той дубок підніметься, окріпне - тоді й каміння втратить свою функцію.

Вже наступного дня прихильники народного артиста створили кам`яну "огорожу" для деревця, причепурили й полили його водою, написавши у коментарях, що усі разом виростять "Мельникового» дуба.