ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нападу на робітника дніпропетровської газети передували погрози і онлайн-атака

Редактор "Нашого міста" пов'язує інцидент із політичними розборками
Depo.
31 березня 2016 13:09
ФОТО: depo.ua
Нападу на робітника дніпропетровської газети передували погрози і онлайн-атака
Нападу на робітника дніпропетровської газети передували погрози і онлайн-атака

Про це головред газети Дніпропетровської міськради "Наше місто" Тетяна Валігурська повідомила під час прес-конференції у прес-центрі міськради.

"В газеті ми намагаємося дотримуватися об'єктивності. Але у мене є своя точка зору, яку я висловлюю у Фейсбуці, іноді, може, доволі різко. І теж мені пишуть відповіді (…) Після публікації про позбавлення Вілкула звання почесного громадянина і після виборів у Кривому Розі. Я пов'язую це з атакою на ЗМІ. Бо газета була в руках одної політичної групи, а сьогодні вона вийшла з під опіки і намагається стати самостійним виданням", - заявила Валігурська

Редактор сайту "Нашого міста" Олена Дрига повідомила, що у день нападу були перебої із доступом до сайту: "Сподіваюся, що це технічні неполадки. Нам писала хостінг-компанія, що у нас з'явилися пікові навантаження. Спочатку ми це пов'язали із ростом відвідуваності. Зараз я уже почала замислюватися, що, можливо, це були дос-атаки. Я не можу стверджувати".

За словами редакторки, хостінг-компанія обіцяла відновити роботу сайту протягом сьогоднішнього дня.

"Я не вірю у збіги. Маю великий життєвий та журналістський досвід і знаю, що такі збіги дуже рідко трапляються", - зазначила Тетяна Валігурська. Вона зазначила, що повідомлення з погрозами редакції передадуть правоохоронним органам.

Нагадаємо, вчора ввечері невідомі напали на водія газети "Наше місто" біля редакційного автомобіля. За кілька хвилин до інциденту машину покинула Тетяна Валігурська. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро