Начальник дніпровського митного поста за отримання хабарів відбувся штрафом

Суд визнав винним начальника митного поста "Північний" Дніпропетровської митниці ДФСУ Григорія Стратулата в одержанні хабарів

Depo.
24 жовтня 2017 11:57
ФОТО: depo.ua

Про це пишуть "Наші гроші", передає Depo.Дніпро.

За вироком Жовтневого районного суду Дніпропетровська від 13 жовтня Стратулату призначено штраф у 25,5 тис. грн та заборонено протягом 3 років обіймати в органах ДМС України посади, пов'язані з митним оформленням вантажів.

За матеріалами суду, у лютому 2017 року Стратулат пообіцяв директору ТОВ "Наностіл" за винагороду не створювати штучних перешкод для розмитнення товару вказаного товариства та вплинути для цього на заступника начальника Дніпропетровської митниці.

За своє сприяння Стратулат захотів винагороду у $800 за кожен контейнер товару, який підприємець ввозить в Україну. Митник отримав неправомірну вигоду двічі – $4200 у червні та $7400 у липні на території спортивного клубу "Спартак" у Дніпрі.

В ході судового розгляду чиновнику інкримінували злочин за ч. 2 ст. 369 -2 КК України - надання впливу на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за надання неправомірної вигоди.

Стратулат уклав угоду про визнання своєї винуватості, за якою отримав пом'якшенне покарання.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя відсторонила дніпровського суддю за хабар Холодницькому.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро