ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На вокзалі Дніпропетровська чоловік з ножем напав на поліцейського

Поліцейські в неробочий час зробили зауваження неадекватному чоловікові
Depo.
1 квітня 2016 15:28
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомлені Патрульної поліції Дніпропетровська в "Фейсбуці", передає Depo.Дніпро.

Інспектори Патрульної поліції Юрченко Максим та Шаповал Олег, перебуваючи не на службі, за особистими справами в районі вокзалу, стали свідками конфлікту.

Чоловік лаявся та некоректно поводився із продавчинею.

Хлопці зробили зауваження, але чоловік запросив їх відійти з ним неподалік для залагодження конфлікту.

Вихопивши ножа, чоловік напав на одного з патрульних. Патрульні відбились від нападника та затримали його.

Правопорушник був не сам, під час затримання викинув ножа, його супутниця віднесла та сховала його у камері схову найближчого магазину.

Згодом, слідча група знайшла заховану зброю.

Екіпаж 609, друзі та напарники інспектори Патрульної поліції - Юрченко Максим та Шаповал Олег, перебуваючи не на службі, за особистими справами в районі вокзалу, стали свідками конфлікту. Чоловік лаявся та некоректно поводився із продавчинею. Хлопці зробили зауваження, але чоловік сприйняв це як особисту образу, реагуючи агресивно навіть на просте прохання - поводитись гідно. Чоловіки відійшли неподалік, щоб залагодити конфлікт, але людина, що розпочала цей скандал, поводилась неадекватно. Вихопивши ножа, він напав на одного з патрульних. Хлопці не розгубились, згадали все, чому їх вчили на заняттях з тактики, роззброїли порушника та затримали до приїзду іншого екіпажу та слідчо-оперативної групи. Правопорушник був не сам, під час затримання викинув ножа, його супутниця віднесла та сховала його у камері схову найближчого магазину. Інспектор Юрченко разом із слідчим, який прибув на місце, провели оперативні дії-знайшли та вилучили ніж.

Опубликовано Патрульна поліція Дніпропетровська 1 апреля 2016 г.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро