ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На травневі свята спокій дніпропетровців буде охороняти "Правий сектор"

Представники патріотично налаштованих організацій, у тому числі, і Правого сектору, вже сьогодні допомагають забезпечувати порядок і спокій не території Дніпропетровської області
Depo.
30 квітня 2015 10:51
ФОТО: depo.ua
На травневі свята спокій дніпропетровців буде охороняти "Правий сектор"
На травневі свята спокій дніпропетровців буде охороняти "Правий сектор"

Про це повідомив керівник СБУ у Дніпропетровській області Вадим Поярков, передає "Дніпро.depo.ua".

Також стало відомо, що на травневі свята спокій мешканців Дніпропетровську будуть забезпечувати 1400 правоохоронців, Кривого Рогу - 1200. У СБУ сформували перелік 236 об'єктів, які можуть стати ціллю терористичних атак. На 22 блокпостах в області буде посилений режим несення чергування. Доречи, у Дніпропетровську будуть працювати 80 камер спостереження.

Присутній на цій прес-конференції голова Дніпропетровскької облдержадміністрації Валентин Резніченко назвав непорозумінням те, що відбулося учора у зв'язку з нібито з блокуванням силами ЗСУ бази Правого сектору в Покровському районі.

За його словами, обидві сторони невірно зрозуміли те, що відбувається. "Учора тут був генерал Генштабу Бесараб, і все прийшло до норми", - зазначив губернатор. Також він додав, що добровольчі батальйони, попри їх велику роль у захисті країни, на сьогодні мають увійти до збройних сил.