На Росії Яроша хочуть оголосити у міжнародний розшук

На Росії слідчий комітет намагається оголосити Яроша у розшук через вирок посадовцям у справі Костенка

Про це йдеться у повідомлені на сайті слідчого комітету Росії, передає Depo.Дніпро.

Через засудження на Росії активіста Олександра Костенка, якого обвинувачували у вбивстві бійця "Беркуту" під час Революції Гідності, п'ятдесяти посадовцям судових та силових органів був винесений смертний вирок.

"За версією слідства, з помсти за законне осуд Костенко, учасники структурного підрозділу під назвою "Центральний національний суд "Правого сектора" Біковніцкій, Малиновська, Нетканова, Максименко та інші особи, здійснюючи екстремістську діяльність і на виконання вказівок Яроша, Тарасенко, Стемпицького, Воронова та інших осіб, 10 травня 2018 року в місті Києві склали "вирок Центрального національного суду "Правого сектора", - йдеться у повідомлені.

Слідчий комітет готує постанови про винесення підозри вищеназваним особам та оголошення їх у міжнародний розшук.

"Слідчим комітетом Російської Федерації дана жорстка оцінка незаконним діям названих осіб, вони кваліфіковані як готування до вчинення вбивств, а також посягань на життя державного діяча; осіб, які здійснюють правосуддя і попереднє розслідування; співробітників правоохоронних органів; організація діяльності екстремістської організації та участь в її діяльності (ч. 1 ст. 30 і п. "б" ч. 2 ст. 105, ч. 1 ст. 30, ст. 277, ч. 1 ст. 30, ст. 317 , ч. 1 ст. 30, ст. 295, ч. 1 і ч. 2 ст. 282.2 КК РФ)", - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, 3 серпня на Росії звільнили українського політв'язня Олександра Костенка, який відбував покарання в Кірово-Чепецьку Кіровської області з 2015-го року.

6 серпня звільнений із російської в'язниці кримчанин Олександр Костенко вже прибув на територію України.

Тоді повідомлялося, що слідчий поліції вирішуватиме, поновлювати розслідування чи закривати справу за фактом незаконного зберігання зброї Олександром Костенком.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Мітки: #Росія