ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровський воєнком стверджує, що на фронті бракує кухарів та фахових артилеристів

У шостій хвилі мобілізації особливо чекають військових зі спецпідготовкою, фахівців-артилеристів, а також медиків та кухарів
Depo.
18 червня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровський воєнком стверджує, що на фронті бракує кухарів та фахових артилеристів
Дніпропетровський воєнком стверджує, що на фронті бракує кухарів та фахових артилеристів

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо в ході «гарячої лінії» за участі заступника військового комісара Дніпропетровського обласного військкомату Сергія Полуцигана.

"Це люди, які пройшли спецпідготовку, все, що «спец» - це справді дефіцитні спеціальності. Це спеціалісти артилерії, саме спеціалісти. По медичних спеціальностях ще є певні потреби, як не дивно - кухарі", - означив особливо затребувані військові спеціальності заступник обласного воєнкома.

Щодо останніх він пояснив, що попит на військових кухарів пов'язаний із тим, що в ЗСУ давно припинили існування підрозділів тилу, тому на фронті бракує спеціалістів, які можуть якісно нагодувати бійців у польових умовах на військовому обладнанні.

"В мирний час була ефективною модель, коли приватні фірми годують солдат. Але зараз чомусь так виходить, що приватна фірма не хоче їхати на передову, де літають снаряди та "ГРАДи", та годувати солдат", - зіронізував підполковник Полуциган.

У Дніпропетровську завершено п'яту хвилю мобілізації. За словами Сергія Полуцигана, у Дніпропетровській області в її ході мобілізовано 2450 осіб, близько 20% з яких - добровольці. Загалом за п'ять хвиль мобілізації до війська пішли близько 19 тисяч осіб. Наступна хвиля мобілізації розпочнеться в 20-х числах червня.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.