ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На дніпропетровський виборчком "Відродження" подала заяву до ГПУ

Представників територіальних виборчих комісій звинувачують у порушенні закону
Depo.
6 жовтня 2015 19:34
ФОТО: depo.ua
На дніпропетровський виборчком "Відродження" подала заяву до ГПУ
На дніпропетровський виборчком "Відродження" подала заяву до ГПУ

Відповідна заява міститься в резолюції, зачитаній під час мітингу на підтримку "Відродження" в центрі Дніпропетровська, передає Depo.Дніпро.

Зокрема, в партії зазначають, що ТВК відмовляються виконувати рішення судів, які визнали незаконними постанови виборчкомів, порушуючи таким чином статтю 157 Кримінального кодексу України "Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі".

"Ми стаємо свідками безпрецедентного адміністративного тиску, який здійснюється на окремі політичні сили України. Партія "Відродження" - опозиційна політична партія, ми беремо участь у місцевих виборах і висунули більш 11000 кандидатів у депутати всіх рівнів", - сказано в резолюції.

Партійці зазначають, що на кандидатів від політичної сили систематичне здійснюється адміністративний тиск, і використовуються брудні технології.
"Ми стурбовані появою технічних партій і технічних кандидатів, які майже повністю дублюють імена та прізвища кандидатів від партії" Відродження ". Нашим кандидатам відмовляють у реєстрації з причин, які, згідно закону, не є підставою для відмови в реєстрації", - заявили в партії.

На дніпропетровський виборчком "Відродження" подала заяву до ГПУ - фото 1

Представники політичної сили також підкреслили, що найбільш вражаючий масштаб застосування адміністративного ресурсу щодо кандидатів від партії відбувається в Дніпропетровську, де в реєстрації було відмовлено всьому списку з 64 кандидатів у міську раду і кандидату у мери Анатолію Крупському.

Стало відомо, що сьогодні Дніпропетровський окружний адміністративний суд скасував рішення районної виборчої комісії у Магдалинівці Дніпропетровської області, яким було відмовлено в реєстрації списку кандидатів партії "Відродження" в Магдалинівську районну раду.

Раніше суд скасував рішення ТВК Новомосковська, яким було відмовлено в реєстрації списку кандидатів партії "Відродження" в Новомосковську міську раду.
Крім того, Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав незаконною бездіяльність міської виборчої комісії, що відмовляє в реєстрації для участі у місцевих виборах міської організації партії "Відродження".

Суд також визнав порушення з боку ТВК через відсутність повідомлення партії "Відродження" про дату і час проведення жеребкування за визначенням політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені.