ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині завод продавав вибухівку з ядерних ракет

Посадові особи підприємства продали вибухівку, яка виготовлялась з ракетного палива балістичних ракет РС-22
Depo.
16 березня 2016 18:27
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомлені Військової прокуратури Південного регіону України, передає Depo.Дніпро.

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна).

Посадові особи державного підприємства "НВО "Павлоградський хімічний завод", виконуючи "Програму утилізації твердого ракетного палива балістичних ракет РС-22", замість безкоштовного знищення за державним контрактом вибухової речовини, яка виробляється з компонентів твердого ракетного палива, вилученого із споряджених корпусів двигунів, укладали договори з іншими підприємствами про надання платних послуг по проведенню вибухових та буро-вибухових робіт на кар’єрах.

При цьому у вартість наданих послуг закладали і вартість вибухівки.

Таким чином, вищезазначене державне підприємство в період з жовтня 2010 року по квітень 2015 року отримало прибуток від реалізації вибухових речовин на загальну суму понад 58 млн грн.

Отримані кошти підприємство в бюджет не повернуло, вартість контракту з утилізації твердого ракетного палива, а це майже 503 млн грн., на суму отриманого прибутку не зменшило, а використало всі грошові надходження на власні потреби.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро