ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині замість лікарняних листів видають довідки

Бланків офіційного листка непрацездатності залишилася обмежена кількість, хворим видають довідки
Depo.
20 квітня 2016 09:33
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині замість лікарняних листів видають довідки
На Дніпропетровщині замість лікарняних листів видають довідки

Про це повідомляє dnepr.info, передає Depo.Дніпро.

Щомісяця департамент охорони здоров'я обладміністрації замовляє в Міністерстві охорони здоров'я у середньому 85 тисяч бланків лікарняних листів.

Наразі поставка не відбулася, немає офіційної підстави для звільнення від роботи, і для видачі матеріальної допомоги в зв'язку з тимчасовою непрацездатністю.

Довідка лише свідчить про те, що людина пропустила роботу з поважної причини, але не є підставою для виплати грошової компенсації. Коли в область надійдуть бланки, необхідно буде обміняти довідку на лікарняний лист.

"Ми залишаємо людям контактні номери телефонів, пояснюємо, що ситуація ця тимчасова. Вони періодично телефонують до лікувальних установ, цікавляться: бланки надійшли або не надійшли", - пояснила головний позаштатний спеціаліст з експертизи тимчасової непрацездатності департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Тетяна Подвігіна.

Відомо, що подібна ситуація склалася в кінці 2014 року, коли жителям довелося чекати 1,5 місяця. За словами Подвігіної, ситуація, скоріш за все, вирішиться вже після травневих свят. А поки залишки бланків розподіляються в першу чергу в лікарні.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро