ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині за особисте преміювання оштрафували посадовця

Начальник одного з відділів Петриківської райдержадміністрації прийняв рішення про особисте преміювання, не повідомивши про це свого безпосереднього керівника
Depo.
11 січня 2017 17:28
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині за особисте преміювання оштрафували посадовця
На Дніпропетровщині за особисте преміювання оштрафували посадовця

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області, передає Depo.Дніпро.

Апеляційний суд Дніпропетровської області скасував постанову суду першої інстанції, якою закрито адміністративне провадження відносно посадовця Петриківської районної державної адміністрації за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

У листопаді 2015 року начальник одного з відділів Петриківської районної державної адміністрації прийняв рішення та видав наказ про особисте преміювання, не повідомивши про це свого безпосереднього керівника. Таким чином посадовець одержав відповідні бюджетні кошти на загальну суму майже 2,5 тисячі гривень.

Прокуратура області оскаржила постанову Петриківського районного суду про закриття адміністративного провадження за відсутністю складу адміністративного правопорушення та відстояла реальне покарання посадовцю у вигляді 3400 грн. штрафу.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро