ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині за ДНК упізнали майже 300 загиблих бійців

Протягом останнього тижня за допомогою ДНК-експертизи встановили імена 24 загиблих в АТО військових
Depo.
7 квітня 2016 16:22
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині за ДНК упізнали майже 300 загиблих бійців
На Дніпропетровщині за ДНК упізнали майже 300 загиблих бійців

Про це йдеться у повідомленні начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Ірини Федорчук, передає Depo.Дніпро.

За час проведення АТО понад тисячу тіл доставили до Дніпропетровщини. 681 загиблого упізнали під час візуального огляду. Ще 290 бійців допомогла ідентифікувати молекулярно-генетична експертиза. Непізнаними залишаються 130 осіб.

Для проведення порівняння, родичі зниклих в зоні АТО вояків можуть здати ДНК-матеріал. Для цього достатньо отримати відповідну постанову слідчого у правоохоронних органах. Проведення молекулярно-генетичного дослідження триває близько трьох тижнів.

108 загиблих учасників АТО, імена яких було встановлено, вже поховали у рідних містах та селах по всій Україні. Тіла були перевезені до Івано-Франківської, Миколаївської, Львівської, Чернігівської, Закарпатської, Волинської, Кіровоградської, Запорізької, Київської, Сумської, Черкаської, Житомирської, Полтавської, Вінницької та інших областей.

У разі зникнення військовослужбовця, необхідно терміново звернутися до правоохоронних органів або на "гарячу лінію" за номером телефону: (097) 593-99-77.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро