ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині "Відродження" атакували партії-клони

Сьогодні, 1 жовтня, Дніпропетровська обласна територіальна виборча комісія зареєструвала клон партії "Відродження"
Depo.
1 жовтня 2015 23:21
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині "Відродження" атакували партії-клони
На Дніпропетровщині "Відродження" атакували партії-клони

Про це повідомив кандидат у депутати обласної ради від партії "Відродження" Святослав Олійник, передає Depo.Дніпро.

"Ми проаналізували документи, які подала ця партія. Там продубльований кандидат на посаду мера Дніпропетровська - Анатолій Крупський з Тернополя. Володимир Куцин - глава фальшивої партії з села в Харківській області, а також фальшиві кандидат на посади мерів Кривого Рогу та Дніпродзержинська", - сказав він.

На Дніпропетровщині "Відродження" атакували партії-клони - фото 1

За словами Святослава Олійника, в дубльованому списку кандидатів у депутати обласної ради в основному люди 1992 го - 1993 го року народження. Це учасники спортивних клубів міста Дніпродзержинська та Кривого Рогу.

"80% списку партії-клону з Кривого Рогу та Дніпродзержинська. Багато з їхніх кандидатів - співробітники охоронних структур і члени спортивних клубів. Ми вже звернулися до правоохоронних органів, щоб перевірити і зрозуміти, що це за люди, який рід їхніх занять, чи давали ці люди згоду на реєстрацію", - підкреслив Олійник.

Також за словами кандидата від партії "Відродження", починає надходити інформація від виборчих комісій районів та міст області про те, що нібито з ЦВК поступають вказівки з ліквідації вже зареєстрованих організацій партії "Відродження".

"На даний момент ЦВК дану інформацію спростувала", - вказав Олійник.

Відомо, що список кандидатів справжньої партії "Відродження" до Дніпропетровської обласної ради комісія зареєструвала.

Суд для відновлення реєстрації списку кандидатів до Дніпропетровської міської ради та кандидата на посаду мера від партії "Відродження" триває.

На Дніпропетровщині "Відродження" атакували партії-клони - фото 2

Нагадаємо, напередодні стало відомо про те, що в Дніпропетровську "Відродження" проводить акцію проти беззаконня виборчкому.