ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині три районні газети стали бізнес-проектами

Влада вийшла зі складу засновників трьох місцевих комунальних газет
Depo.
24 травня 2016 15:42
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на "Лица".

Комунальне підприємство Редакція Покровської районної газети "Покровський край", Редакція районної газети "Межівський меридіан" і Синельниківська міськрайонна газета "Синельниківські вісті" першими в Дніпропетровській області потрапили в список Держкомтелерадіо, як комунальні газети, які підлягають реформуванню.

Перелік друкованих ЗМІ та редакцій, які подали повний пакет документів для реформування на першому етапі оприлюднив Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо).

Реформування передбачає вихід органів державної влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування зі складу засновників (співзасновників) друкованого засобу масової інформації та редакції.

Це, на думку законодавців, дозволить обмежити вплив місцевої влади на редакції друкованих засобів масової інформації та звести до мінімуму використання їх з метою маніпулювання суспільною свідомістю і особистою думкою громадян.

Збір клопотань і документів від засобів масової інформації, які підлягають реформуванню на першому етапі, Держкомтелерадіо буде збирати до 1 липня 2016 року.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро