На Дніпропетровщині судитимуть трьох "бізнесменів", які під час ремонту доріг привласнили бюджетні кошти

Співучасників підозрюють у численних махінаціях

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Дніпропетровської області, передає Depo.Дніпро.

На Дніпропетровщині направлено до суду обвинувальний акт відносно директорів двох товариств з обмеженою відповідальністю та фізичної особи-підприємця. Їх підозрюють у присвоєнні бюджетних коштів.

Із підприємцем уклали договір підряду на виконання капітального ремонту доріг у м. Тернівка. Він вступив у змову з виконробом та підприємцем, уповноваженим здійснювати технічний нагляд за роботами. У офіційні документи внесли неправдиві відомості про перелік та обсяги робіт. Насправді, ремонт доріг або зовсім не проводили, або проводили із використанням неякісних чи дешевих матеріалів.

Пізніше, підприємець уклала додаткову угоду, аби розірвати вказаний договір. Це виглядало так, ніби товариство взагалі не виконувало будівельні роботи. Натомість виконроб товариства створив окреме приватне підприємство та уклав з комунальним підприємством договір на виконання тих самих робіт з капітального ремонту доріг. За це він отримав майже три мільйони гривень.

Фактична вартість робіт була втричі менша, тому, таким чином спільники привласнили приблизно два мільйони гривень бюджетних коштів.

Спільникам інкримінують порушення ч.5 ст. 191, ч.3 ст. 28 та ч.1 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення). Підприємцю, який був уповноважений здійснювати технічний нагляд за виконанням робіт додатково інкримінують ч.2 ст.364, ч.3 ст.358 (зловживання службовим становищем, підроблення та використання підроблених документів).

Крім цього, від зловмисників також вимагають відшкодувати два мільйони гривень шкоди на користь Тернівської міської ради.

Нагадаємо, у Кривому Розі адвокати заявили про відвід судді по справі пораненого на навчаннях ЗСУ журналіста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро