ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд відмовив у зворотному перейменуванні декомунізованого міста

Активісти виступали проти перейменування міста Орджонікідзе на Покров
Depo.
14 квітня 2016 15:43
ФОТО: depo.ua
Суд відмовив у зворотному перейменуванні декомунізованого міста
Суд відмовив у зворотному перейменуванні декомунізованого міста

Про це передає Depo.Дніпроз посиланням на "Радіо Свобода".

Орджонікідзевський міський суд відмовив у задоволенні позовної заяви активістів, які судилися з міською владою через перейменування міста Орджонікідзе на Покров. 

Як повідомив автор позовної заяви, керівник громадської організації "Майдан Орджонікідзе" Станіслав Каширний, поки активісти не мають на руках оригіналу рішення суду. Після отримання документу, заявив він, активісти подадуть на апеляцію.

"Суд відмовив у задоволенні моїх позовних вимог, адже вважає, що мої права не порушені. Я ж вважаю, що мої права порушені й збираюсь подавати на апеляцію. Спочатку до Дніпропетровського апеляційного суду, а потім, якщо треба, і до Верховного суду. Ми відстоюємо правду", – сказав Станіслав Каширний.

Нагадаємо, що 2 квітня набула чинності постанова №1037-VIII "Про перейменування окремих населених пунктів" Верховної Ради України, за якою місто Орджонікідзе отримало назву Покров – за назвою Покровських копалень марганцевих руд, відкритих поблизу понад 100 років тому. У міста, яке виникло лише 60 років тому, не було історичної назви, відтак виникла проблема із новим найменням. У місті були десятки пропозицій, зокрема, Великий Луг, Січеслав.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро