ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині створюються загони з оборони кордонів області

Протягом тижня в Дніпропетровську, Дніпропетровському районі і Кривому Розі 850 військовозобовязаних будуть проходити навчання з територіальної оборони
Depo.
18 травня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині створюються загони з оборони кордонів області
На Дніпропетровщині створюються загони з оборони кордонів області

Про це Дніпро.depo.ua повідомив начальник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи Департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Овчар.

З 5 по 12 червня в Дніпропетровській області буде проводитися навчання по теробороні. Протягом тижня військовозобов'язаних, переважну більшість з яких складуть добровольці, будуть викликати до військоматів. Таким чином сфорформується стрілецький батальйон в Дніпропетровську, рота охорони в Дніпропетровському районі і загін самооборони в Кривому Розі.

Відібрані 850 людей будуть відпрацюванням завдань з охорони важливих державних об'єктів, несенню служби на блокпостах, патрульно-постової служби з метою захисту кордонів області і районів, боротьби з розвідувально-диверсійними групами.

На час навчань вони будуть отримувати свою середньомісячну заробітну платню від Міноборони.

Також стало відомо, що такі навчання вже проходили минулого року. Таким чином, при кожному військоматі створюється резерв військовозобов'язаних, готових до тероборони.