ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині спостерігається "бум" іноземних делегацій

За 4 місяці 2015 року регіон з офіційними візитами відвідали 54 міжнародні делегації, 33 з них – з країн Європи
Depo.
14 травня 2015 17:15
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині спостерігається "бум" іноземних делегацій
На Дніпропетровщині спостерігається "бум" іноземних делегацій

Для порівняння, за 2014 рік область прийняла 65 делегації, з яких 46 - європейських. Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-службу облдержадіністрації.

"Така кількість візитів свідчить про активізацію старих та налагодження нових відносин між Дніпропетровською областю та країнами Європи. З нами готові співпрацювати в різних галузях, реалізовувати спільні взаємовигідні проекти, а також допомагати в гуманітарній сфері. Це стосується питань внутрішньо переміщених осіб, реабілітації військовослужбовців та допомоги їх родинам", - повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин.

Зокрема, у січні від ЄС надійшло 85 тонн гуманітарної допомоги - 3 літаки та 7 трейлерів. Це намети, ковдри, спальні мішки, теплий одяг, генератори тощо. Найбільш активні у соціальному плані партнери - Естонія, Латвія, Литва, Польща та Німеччина - станом на квітень прийняли на лікування та реабілітацію 131 пораненого бійця.

Наразі одним з найбільших успіхів Дніпропетровської області є спільний з ЄС грантовий проект "Забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області". Завдяки йому вже до кінця жовтня буде створено 2048 місць для проживання.