ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині сепаратисти "мімікрують" під децентралізацію

У прифронтовому регіоні деякі групи намагаються спекулювати на гаслах децентралізації задля просунення сепаратистських ідей
Depo.
3 березня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині сепаратисти "мімікрують" під децентралізацію
На Дніпропетровщині сепаратисти "мімікрують" під децентралізацію

Про це заявив заступник голови Дніпропетровської обласної ради від партії ВО "Батьківщина" Мгер Куюмчян, передає Depo.Дніпро.

На Дніпропетровщині активізувалася публічна діяльність організацій, які пропагують сепаратистські гасла. "За цими закликами стоїть Сергій Шапран, який представляє інтереси Російської Федерації. Заклики спекулюють на ідеях процесу децентралізації", - зазначив Куюмчан.

Він наголосив, що заходи, присвячені тематиці процесів децентралізації, мають організовуватися виключно органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування. "Якщо на "децентралізаційних" заходах немає представників влади – це може насторожити", - додав заступник голови облради.

Останнім часом у інформаційному просторі з'явилися повідомлення про те, ніби районні ради Криничанського і Верхньодніпровського районів підтримали ідею присвоєння "статусу спеціального економічного регіона" для Дніпропетровської області. Керівник фракції "БПП - Солідарність" Криничанського райради Василь Ніколайчук і голова Верхньодніпровського райради Артем Кравченко спростували цю інформацію. Вони закликали жителів Дніпропетровщини не піддаватися на ідеї "економічного сепаратизму".

Нагадаємо, що народним депутатом України Андрієм Немировським направлено депутатське звернення до СБУ з вимогою перевірити діяльність мережі проросійських організацій, які влаштовують заходи у Дніпропетровську.

Читайте також: Медведчук почав творити Дніпропетровську народно-економічну республіку