ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині "Самопоміч" просить повернути Милобога

Криворізький осередок "Самопомочі" заявив, що "злив" Милобога легитімізував Вілкула
Depo.
5 квітня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві криворізького осередку "об'єднання "Самопоміч" у "Фейсбуці", передає Depo.Дніпро.

"Ми, депутати від політичної партії "Об‘єднання "Самопоміч"" Дніпропетровської обласної ради, Криворізької міської ради, члени дорадчої ради та активісти громадського об'єднання "Самопоміч" заявляємо, що добровільно і свідомо зголосилися об'єднатися й діяти заради втілення ідей, задекларованих у маніфесті "Об’єднання "Самопоміч""…Менш ніж за півроку ми стали лідерами серед демократичних сил у Кривому Розі, а Юрій Милобог склав гідну конкуренцію Юрію Вілкулу на виборах міського голови 2015 року. Ми відкидаємо обвинувачення, висунуті проти лідера Криворізького осередку ПП "Об‘єднання "Самопоміч"" Юрія Милобога, через їх упередженість та отримання препарованих доказів від сумнівних осіб. Вимагаємо негайного поновлення Юрія Милобога у ПП "Об’єднання "Самопоміч"", - йдеться у заяві.

Також у заяві сказано, що місцева самопоміч не підтримує дії керівництва ПП "Об'єднання "Самопоміч" стосовно Юрія Милобога, що призвело до легітимізації Юрія Вілкула на посаді міського голови Кривого Рогу.

"Ми вимагаємо прозорого розслідування й оцінки дій осіб, які займалися збиранням і поширенням компромату й шантажем змусили Юрія Милобога відмовитися від участі у позачергових виборах міського голови Кривого Рога", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, що 3 квітня стало відомо про виключення голови криворізького осередку Об’єднання "Самопоміч" Юрія Милобога з партії за переговори з представниками "Опозиційного блоку". Сам Милобог назвав аудіозапис підробкою. Пізніше, Криворізький осередок "Самопомочі" заявив, що Милобог ніяких грошей не отримував.

Читайте такожНавіщо Садовому сморід "політичного трупа" Милобога

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро