ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині переселенці отримали гумдопомогу від Угорщини

Сформовано 380 наборів на суму більше 450 тисяч гривень
Depo.
8 червня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині переселенці отримали гумдопомогу від Угорщини
На Дніпропетровщині переселенці отримали гумдопомогу від Угорщини

До Дніпропетровська була доставлена гуманітарна допомога, що сформована урядом республіки Угорщини для родин внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-службу ДСНС України у Дніпропетровській області.

Три вантажівки з продуктами харчування та засобами гігієни розвантажено рятувальниками Дніпропетровщини у координаційному центрі "Допомога Дніпра".

З 6 червня розпочата видача Угорської допомоги вимушеним переселенцям, а саме - багатодітним родинам, в яких троє та більше дітей. У координаційному центрі було визначено, що кожній родині буде надано по три пакунки з продуктами харчування, засобами особистої гігієни та предметами першої необхідності.

Як зазначив надзвичайний та повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень, який був присутній під час розподілу гуманітарної допомоги, для переселенців сформовано 380 наборів на суму більше 450 тисяч гривень.

Рятувальники Дніпропетровщини спільно із волонтерами Координаційного центру "Допомога Дніпра" надалі розподілять та видадуть гуманітарну допомогу, яку було сформовано Угорською республікою для внутрішньо переміщених осіб зі сходу України.