ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині онук скоїв страшне ритуальне вбивство рідної бабусі

Кровавим ритуалом чоловік у Кам'янському нібито вигоняв бісів з жінки
Depo.
13 грудня 2016 10:06
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині онук скоїв страшне ритуальне вбивство рідної бабусі
На Дніпропетровщині онук скоїв страшне ритуальне вбивство рідної бабусі

Про це повідомляє "Событие", передає Depo.Дніпро.

5 грудня в Кам'янській відділ поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з будинків по вул. Сергія Слісаренка (колишня Скалика) виявлений труп 86-річної жінки. Спочатку смерть бабусі кваліфікували як природну, але пізніше з'ясувалося, що жінка померла в результаті страшного ритуалу, проведеного її онуком.

Єдиним родичем жінки був 24-річний онук, який прийшов до неї напередодні ввечорі. Вона побачила на його шиї ладанку і зірвала її. За словами онука, він подумав, що в неї вселився біс і вирішив провести ритуал. Йому здалося, що бабуся стала причиною завмирання плоду під час вагітності його громадянської дружини.

Колись він читав, що для вигнання диявола в людину потрібно вставити в тіло три дерев'яні палиці, які зможуть з'єднатися в хрест, після чого біс піде.

Як отвори для палиць онук вирішив використовувати рот, анальний отвір і піхву своєї бабусі. Під час проведення ритуалу він чув голоси, які його направляли.

Жінку знайшли на полу сусіди, на ногах в неї була кров. Але від допомоги вона відмовилася, а вранці померла від черевного крововиливу.

Були знайдені загадкові написи на стіні в кухні, виконані справа наліво: "земля", "Христос", "на кол", прізвища та імена померлих родичів і коло з хрестом усередині.

Онук затриманий і перебуває під вартою. Йому буде проведена судово-психіатрична експертиза. 

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро