ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У дніпропетровських підприємств вилучають техніку на потреби армії

На потреби армії військкомати залучають не лише людей, а і транспорт
Depo.
1 липня 2015 15:21
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо в ході прес-конференції заступника воєнкома Дніпропетровського обласного військкомату Сергій Полуциган.

"Ми багато говоримо про те, що призиваємо людей, насправді з народного господарства ми вилучаємо в цілях мобілізації і техніку зокрема. На сьогоднішній день за всі черги мобілізації ми вилучили 705 одиниць техніки з народного господарства з території області", - повідомив Сергій Полуциган.

Залучення транспортних засобів із підприємств усіх форм власності на потреби армії здійснюється у відповідності до постанови КМУ №405 від 17 червня цього року, якою внесені зміни до відповідної постанови 2000 року. 

Сергій Полуциган наголосив, що вилучення транспортних засобів у приватних осіб здійснюється тільки "при введенні правового режиму військового часу". Підполковник нагадав, що зараз в Україні діє режим особливого часу, який вводиться до військового. Після виконання необхідних завдань, відповідно до постанови, техніка підлягає поверненню та передбачена компенсація шкоди, завданої транспортним засобам і техніці внаслідок їх залучення під час мобілізації.

Нагадаємо, зараз в України триває шоста хвиля мобілізації, яка продовжиться до кінця серпня. Перша відправка мобілізованих із Дніпропетровщини в рамках цієї черги очікується на початку липня

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.