ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині люди в масках оточили сільраду через газовий конфлікт

У селі Єлізаветівка представники однієї з охоронних структур змушують голову сільради підписати договір про газопостачання
Depo.
12 січня 2017 11:08
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині люди в масках оточили сільраду через газовий конфлікт
На Дніпропетровщині люди в масках оточили сільраду через газовий конфлікт

Про це у "Фейсбуці" написав голова сільради Єлізаветовки Максим Голосний, - передає Depo.Дніпро.

"Тітушки в кількості близько 25 осіб (в масках) спробували силовим методом пояснити, з ким і як потрібно укладати договори на газ. Бійців привезли на машині з символікою охоронної фірми "Ягуар". В одного бійця була пляшка з прозорою рідиною, ймовірно "кислота" у другого пляшка з зеленкою", - написав він.

Раніше під час прес-конференції Голосний пояснив суть конфлікту з газовиками. За його словами, одразу дві компанії вимагали від нього підписати договори про газопостачання, але він відмовився. На його переконання, сільрада має на це повне право згідно з Конституцією України.

"Згідно 13 статті Конституції України, земля, її надра і все, що там знаходиться, є об'єктом права власності українського народу. Орган місцевого самоврядування - сільрада і є частина народу. А навіщо платити за те, що і так тобі належить? – зазначив він. - Хтось із нас платить за повітря? Або воду в річці? Таким чином, чому ми повинні платити за газ, та ще й тому, хто не уклав зі мною договір? Спочатку намагалися відключати газ, але ми викликали поліцію і ці люди зникали".

Тим не менш, один з газопостачальників подав у суд на сільраду, але поки що остаточне рішення з цього приводу не прийняте. 10 січня газопостачання у селі було перекрито.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро