ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині діти в садках і школах залишилися без харчування

Учні шкіл Криворізького району залишилися без гарячого харчування, попри виділені на це бюджетні кошти
Depo.
8 вересня 2015 17:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Дніпро з посиланням на 0564.

Під час засідання бюджетної комісії Криворізького районної ради стало відомо, що адміністрації навчальних закладів змушені вирішувати питання організації харчування з батьками.

Як вважають у Криворізькому райраді, подібна ситуація склалася через те, що відділом освіти райдержадміністрації не були вчасно розпочаті тендерні процедури із закупівлі продуктів. Це пов'язано з кадровою політикою, що проводиться районною держадміністрацією: відсторонивши ще на початку червня з посади начальника відділу освіти, РДА, не змогла налагодити систему управління освітою.

У відділі освіти Криворізької РДА нам повідомили, що з 7 вересня в навчальних закладах району гаряче харчування є, хоча і не повноцінне.

За інформацією, отриманої від директорів шкіл, тільки з початку цього тижня в школах і садках дітям почали давати каші, але заправляють їх рослинною олією, оскільки тендер на молочну продукцію, в перелік якої включено вершкове масло, ще не проведений. Додалися й ковбасні вироби. На м'ясну і рибну продукцію тендерна процедура ще триває.

Більше політичних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.