ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині демобілізувати "четверту хвилю" обіцяють без затримок

Всі військовослужбовці, мобілізовані в четверту хвилю мають бути звільнені до кінця квітня
Depo.
5 квітня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на заступника військового комісара Дніпропетровського обласного військкомату Сергія Полуцигана. 

Він зазначив, що процес демобілізації оптимізовано так, щоби втрачене в АТО майно не затримувало звільнення бійців, що уже відслужили рік. Прийом посад має відбуватися протягом 10 днів, у випадках втраченого майна частини призначається службова пеервірка.

"Наскільки я знаю, є вказівка проводити такі заходи в найкоротші терміни і не затримувати людей понад визначені строки демобілізації. Вимога одна – всі хто призваний в четверту хвилю мобілізації, повинні бути звільнені до кінця квітня місяця. Командирів орієнтували, що якщо потрібно провести такі заходи, то розпочинати їх зараз. По тим посадам, які потребують тривалого часу передачі - розпочати комісійно перевірку і передачу посади, навіть якщо зараз немає особи, яка замінить ту посадову особу", - розповів Полуциган.

Як відомо, затримки із демобілізацією були у 17-ої танкової бригади. Зокрема родичі бійців заявляли, що причиною затримки стала втрата особистих речей

Нагадаємо, на повернення чекають близько чотирьох тисяч військових. Наразі демобілізовані 110 осіб, повідомив воєнком. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро