ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині 150 бійців АТО отримали право на землю під городи

На отримання своїх ділянок цього року чекають ще 2,5 тисячі родин військових
Depo.
19 серпня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на повідомленян в.о. начальника управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області Дмитра Коцаря.

Він зазначив, що за виділенням ділянок за межами населених пунктів звернулися порядка 2,5 тисяч учасників АТО. З них 1400 отримали перші рішення і чекають на розробку проектів на ділянки, а 150 осіб уже отримали права на свою землю.

"Це підсобне господарство, фермерське, але в основному підсобне площею до 2 га. Це земля яка завжди буде за межами населених пунктів, бо в містах таких площ немає", - зауважив Дмитро Коцар.

До нового року прогнозують, що загальне число заявників становитиме 3 тисячі. А наступного року готуються до звернень по землю від 20 тисяч учасників АТО.

Управління Держгеокадастру ставить задачу оформлювати всі документи на право власності на землю протягом трьох місяців. Оформлення одного проекту обходиться у 1000 грн.

Цього року з обласного бюджету виділили понад 1,2 млн. грн. на оформлення проектної документації. Проте перші проекти люди оформлювали власним коштом. Процедуру компенсації таких витрат розробляє департамент сільського господарства ДніпрОДА, зазначив Дмитро Коцар.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро