На Дніпропетровщині відбулися масштабні навчання десантників (ФОТО)

Дніпровські десантники взяли участь у масштабних навчаннях "Козацька воля – 2018"

Про це йдеться у повідомлені прес-служби командування ДШВ ЗС України, передає Depo.Дніпро.

На Дніпропетровщині відбулися двосторонні батальйонні тактичні навчання з десантуванням та бойовою стрільбою підрозділів 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Дані навчання проходили в рамках стратегічних командно-штабних навчань "Козацька воля – 2018" у тісній взаємодії з військово-транспортною та штурмовою авіацією Повітряних Сил ЗС України.

До навчань були залучені штурмовики Су-25, які нанесли удар по умовному противнику.

Після цього, в тил умовного противника з літаків Іл-76 на парашутних платформах була десантована бронетанкова та автомобільна техніка, їх екіпажі та розрахунки, вантажі з важким піхотним озброєнням та боєприпасами. Відразу ж за ними, з літаків Ан-26 був десантований особовий склад 25-ї бригади.

Після приземлення та розшвартування техніки та вантажів, підрозділ висунувся в заданий район для виконання подальших завдань. Для підтримки десанту, в заданий район вийшла бронегрупа.

На допомогу десанту висунувся протидесантний резерв умовного противника, в ролі якого був інший підрозділ 25-ї бригади.

В подальшому відбувся наступний етап навчань, де парашутно-десантні підрозділи 25-ї бригади при підтримці артилерії відпрацювали рейдові дії з бойовою стрільбою.

Нагадаємо, що танкісти бригади з Дніпропетровщини представлятимуть Україну на Strong Europe Tank Challenge-2019.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро