На Дніпропетровщині півтора десятка добровольців визнали учасниками бойових дій

Депутати Дніпропетровської обласної ради не стали визнавати волонтерів бійцями-добровольцями

Про це передає Depo.Дніпро.

Депутати Дніпропетровської обласної ради ухвалили рішення щодо визнання бійцями-добровольцями, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

На цій сесії учасниками бойових дій були визнані 16 бійців.

Втім, облрада не стала голосувати за визнання бійцями-добровольцями сімох волонтерів, що з початку війни займаються пошуком та вивезенням загиблих бійців з місць боїв.

За словами заступника голови облради Мгера Куюмчяна, комісія перенесла розгляд справ волонтерів на наступне засідання. На засідання буде запрошений голова об'єднання волонтерів, який має довести комісії, що їх волонтерська група брала участь у бойових діях зі зброєю в руках.

"Бо комісія видає посвідчення добровольців тільки тим, хто зі зброєю в руках брали участь у бойових діях", - сказав Куючмян.

Згідно до рішення обласної ради від 15 червня 2016 року бійцями-добровольцями визнаються особи, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, особи із числа мешканців Дніпропетровської області, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були створені або самоорганізовані для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України й інших створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

Нагадаємо, що за останні роки на рівні області обласна рада визнала 149 добровольців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро