На Дніпропетровщині дітей у приймальнику-розподільнику тримають в ізоляції і без меддопомоги

В установі також відсутнє належне харчування, а територія засмічена

Про це йдеться на сайті уповноваженої з прав людини Верховної Ради України, передає Depo.Дніпро.

У приймальнику-розподільнику для дітей, підпорядкованому Дніпропетровському міському управлінню ГУМВС України в Дніпропетровські області, відсутня посада психолога. Для проведення шкільних занять відсутня необхідна матеріально-технічна база, шкільні підручники застарілі, або взагалі відсутні.

В установі було скорочено посаду медичного працівника. У занедбаному стані знаходиться дворик для прогулянок – покриття для захисту від атмосферних опадів відсутнє, територія засмічена.

У моніторингової групи виникли суттєві питання щодо організації харчування в установі. Зокрема, відсутній договір на організацію харчування, відсутнє меню-розкладка та меню на тиждень.

"Фактично, діти тримаються в умовах ізоляції. Зазвичай, в установі перебуває одна дитина. На момент перебування у закладі дитина може бути позбавлена спілкування з однолітками протягом 30 днів. У 2018 році у приймальнику-розподільнику перебувало у різний час 8 осіб, у 2017 році – 10 осіб, на момент проведення візиту – 1 дитина", - йдеться у звіті моніторингової групи.

За результатами перевірки підготовлені акти реагування уповноваженого з прав людини до Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровські області.

Нагадаємо, у Кривому Розі зафіксували отруєння школярів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро