ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Між двома затемненнями у березні варто бути аскетами, - астролог

9 березня 2016 о 6 ранку за відбудеться повне сонячне затемнення в знаку Водолія, вплив якого буде відчуватися людьми за кілька годин до і після самого явища
Depo.
6 березня 2016 16:58
ФОТО: depo.ua

Подробиці розповіла "Днепру вечернему" астролог Лілія Новинська, передає Depo.Дніпро.

Сонячне затемнення може викликати у людини емоційну нестабільність, погіршити здоров'я. Тому краще на цей час відмовитися від важливих справ, особливо якщо мова йде про прийняття рішень.

Оскільки в цей раз затемнення відбудеться в знаку Водолія, особливого впливу воно матиме на керівників, воїнів, вчених, вчителів та суддів. Саме вони можуть випробувати відчутні труднощі під час затемнення. У плані здоров'я в цей період особливо треба берегти ноги.

Слідом за сонячним затемненням 9 березня 2016 відбудеться місячне - 23 березня. Тому вищепереліченим категоріям людей слід бути обережними весь період між затемненнями - не починайте серйозних матеріальних справ, ведіть максимально аскетичний спосіб життя.

Астролог наголошує, що перебільшувати роль впливу затемнень на повсякденне життя не варто, адже вони відбуваються регулярно, щороку, і не несуть катастрофічних змін.

Нагадаємо, що в затемненні 9 березня 2016 року тривалість повної фази складе трохи більше 4 хвилин. Місячна тінь при даному затемненні буде проходити в основному по водній поверхні двох океанів: Індійського і Тихого. По суші тінь Місяця пробіжить по островах Індонезії.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро