ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міноборони буде судитися з телеканалом через сюжет про маленькі кашкети

Наразі готується справа до суду щодо недостовірної інформації, оприлюдненої на одному з центральних українських телеканалів
Depo.
11 червня 2015 16:23
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться на сторінці у Фейсбуці відомої дніпропетровської волонтерки, яка перейшла на службу до Міноборони Тетяни Ричкової, передає Дніпро.depo.ua.

На одному з центральних телеканалів була оприлюднена недостовірна інформація щодо передачі Міністерством оборони України 92-й бригаді кашкетів дуже маленького розміру. За словами авторів сюжету, Міністерство "закупило десятки тисяч" подібних кашкетів.

Однак, за інформацією Міноборони, у 2014-му році згідно з укладеними договорами до Збройних Сил України було поставлено 47,1 тисячі кашкетів польових камуфльованих. Кашкети замовляються виключно від 54 до 64 розмірів. Її перевіряють військові представництва при здійсненні замовлення і постачання на об'єднані центри забезпечення. До того ж у 92 бригаду від Міністерства оборони кашкети передавалися лише 4 червня 2015 року.

За словами Тетяни Ричкової, кашкети у кількості 500 штук, які демонструвалися в ефірі телеканалу, були привезені невідомими волонтерами.

Загалом, у Міністерстві оборони України існує визначена процедура отримання волонтерської допомоги, в тому числі й форменого одягу. Якщо розміри не підходять і це майно не відповідає тим вимогам, які встановлені в Збройних Силах України, можлива подальша його здача на об'єднаний центр забезпечення цього майна для забезпечення інших підрозділів.

Тетяна Ричкова звернулася до представників засобів масової інформації із проханням не робити «сенсації» там, де їх немає.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.