ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міністр енергетики порадив дніпропетровським тепловикам самим вирішувати проблеми з вугіллям

Під час свого візиту до Дніпропетровської області міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин зустрівся з керівниками компаній паливно-енергетичного комплексу
Depo.
24 травня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в релізі прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Дніпро.depo.ua.

За словами Володимира Демчишина, одне з головних завдань сьогодні - підготовка до опалювального сезону. І для цього необхідно створити значні запаси вугілля для теплоелектростанцій, які працюють на цій сировині. Зокрема, на Дніпропетровщині працює 2 теплоелектростанції, які функціонують на антрацитовій групі вугілля.

"Ми погодили з керівництвом цих станцій необхідні обсяги вугілля, щоб забезпечити стабільне проходження опалювального сезону. Для кожної з них потрібно заготовити не менше 200 тис тонн вугілля. Міністерство допускає, що вугілля доведеться імпортувати",- сказав Міністр.

Він також додав, що питання, звідки саме імпортувати вугілля, повинні вирішувати керівники підприємств, враховуючи його якість та ціну.

Нагадаємо, що минулого опалювального сезону ТЄС Дніпропетровської області відчували значний дефіцит вугілля антрацитової групи.