Мешканцям Дніпра розповіли, що спільного між селфі і фізкультурою

Психолог назвала ознаки здорового і нездорового захоплення селфі

Практикуючий психолог та психотерапевт Тетяна Журавльова на прес конференції у "Нашому місті" заявила, що захоплення селфі слід не критикувати, а використовувати для психічного комфорту, передає Depo.Дніпро.

"За допомогою селфі у соцмережах ми заповнюємо пробіли в спілкуванні, воно віртуально. Але це здорово, коли в нормі. Це як фізкультура. Як вона впливає на наше життя? Добре, якщо це в розумних межах – відповідно до віку, погоджено з іншими сферами життя вона корисна! – сказала вона. – Але якщо вона займає весь життєвий простір і людина тільки нею займається, якщо вона перетворюється практично в великий спорт і викликає травми, позбавляє здоров'я, то виникає питання – чи корисно це?"

За її словами, залежність від селфі – це ознака низької самооцінки. Більше трьох селфі в день і викладання їх у мережі –  це селфітіс, психічне захворювання. На підставі досліджень було вирізнено три ступені хвороби:

1) "гранична межа": селфі – до 3 разів на день без публікації в соціальних мережах.

2) "гостра форма": селфі – щонайменше 3 рази на день, публікація фото в соціальних мережах.

3) "хронічна форма": неконтрольоване бажання зробити селфі упродовж всієї доби й публікації знімків у соцмережах принаймні 6 разів на день.

Нагадаємо, як "залізний трон" на Новому мості став об'єктом для селфі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро