ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці Дослідного протестували проти вирубки дерев під забудови (ФОТО)

За даними мешканців, керівництво державного агропідрприємства надало недостовірну інформацію про зелені насадження, через що вирубили понад 60 дерев і на двох ділянках уже ведеться будівництво
Depo.
19 червня 2015 17:39
ФОТО: depo.ua
Мешканці Дослідного протестували проти вирубки дерев під забудови (ФОТО)
Мешканці Дослідного протестували проти вирубки дерев під забудови (ФОТО)

Про це Дніпро.depo.ua повідомила активістка, жителька с. Дослідного під Дніпропетровськом Тетяна Чайка. Фотографії з протесту розмістив на своїй сторінці у Facebook активіст Кирило Дороленко.

Тетяна розповіла, що сьогодні у активістів відбулося напружене спілкування із керівництвом ДП ДГ "Дніпро", від якого мешканці вимагають надання сільській раді достовірного генплану із зазначенням усіх наявних зелених насаджень.

"Дали дані у сільську раду, що там немає дерев, а сільрада дозволила приватизацію. З того, що рахували активісти з журналістами, на двох ділянках вже немає 60 великих багатолітніх дерев. На двох ділянках уже ведуться забудови", - повідомила Тетяна Чайка.

Мешканці Дослідного передали директору держпідприємства Сергію Хорішкузаяву із вимогою надати генплан або акти, якими документ надали місцевій раді.

"Заяву від громадян Хорішко прийняв, у понеділок сідаємо за переговори. Наобіцяв купу документів, але думаю, більшості з них просто не існує, бо він постійно плутався і уточнював", - повідомила активістка.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua