Мешканці Дослідного протестували проти вирубки дерев під забудови (ФОТО)

За даними мешканців, керівництво державного агропідрприємства надало недостовірну інформацію про зелені насадження, через що вирубили понад 60 дерев і на двох ділянках уже ведеться будівництво

Про це Дніпро.depo.ua повідомила активістка, жителька с. Дослідного під Дніпропетровськом Тетяна Чайка. Фотографії з протесту розмістив на своїй сторінці у Facebook активіст Кирило Дороленко.

Тетяна розповіла, що сьогодні у активістів відбулося напружене спілкування із керівництвом ДП ДГ "Дніпро", від якого мешканці вимагають надання сільській раді достовірного генплану із зазначенням усіх наявних зелених насаджень.

"Дали дані у сільську раду, що там немає дерев, а сільрада дозволила приватизацію. З того, що рахували активісти з журналістами, на двох ділянках вже немає 60 великих багатолітніх дерев. На двох ділянках уже ведуться забудови", - повідомила Тетяна Чайка.

Мешканці Дослідного передали директору держпідприємства Сергію Хорішкузаяву із вимогою надати генплан або акти, якими документ надали місцевій раді.

"Заяву від громадян Хорішко прийняв, у понеділок сідаємо за переговори. Наобіцяв купу документів, але думаю, більшості з них просто не існує, бо він постійно плутався і уточнював", - повідомила активістка.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро