Мерія Дніпра витратить понад півмільйона з бюджету на щоденний моніторинг ЗМІ

З бюджету Дніпра витратять великі гроші на пошуки згадування посадових осіб міськради Дніпра у ЗМІ
 

Мерія Дніпра витратить понад півмільйона…

Про це передає Depo.Дніпро.

Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради через систему Prozorro замовляє послуги з медіа-аналітичного дослідження інформаційних повідомлень щодо діяльності Дніпровської міської ради, її депутатського корпусу, виконавчих органів та посадових осіб у вітчизняних засобах масової інформації (теле-, радіоканалах, друкованих виданнях та Інтернет ресурсах).

З бюджету Дніпра за ці важливі для розвитку міста послуги готові заплатити 770 тис. гривень.

Виконавець послуги має надавати щоденний аналітичний звіт, що має складатись з медіарейтингу подій дня, рейтингу згадувань ключових суб’єктів та аналітичного огляду з виділенням та описом ключових подій та персоналій за минулий день.

Також має подаватися щотижневий та щомісячний звіти.

Ці дослідження виконується для швидкого виявлення негативної інформації, що має нанести репутаційні збитки органам місцевого самоврядування.

Дослідження виконується також для проведення глибинного дослідження медіаполя з метою формування або коригування комплексної інформаційної політики, стратегії просування та комунікації, оцінки іміджевих загроз та управління інформаційними потоками, що передбачає розробку та аналіз системи ключових показників медіавимірювань, для комплексного відображення якості інформаційного поля.

Нагадаємо, що мерія Дніпра витратить мільйони з бюджету на піар в Інтернет-ЗМІ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"