Мер Жовтих Вод не може включити опалення через бюрократію

Міський голова Жовтих Вод Володимир Абрамов не хоче включати опалення у місті без звернень від своїх чиновників

Depo.
21 квітня 2017 11:59
ФОТО: depo.ua

Володимир Абрамов, коментуючи необхідність включення опалення у Жовтих Водах, зазначив, що не всюди це можливо, передає Depo.Дніпро з посиланням на "Имеется мнение".

"Щоб розпочати опалювальний сезон, необхідно провести розконсервацію котлів і вирішити інші технічні питання. Але вирішити питання з передоплатою за газ і його транспортуванням практично неможливо, - зазначив він. - Чому не підключили садки і школи, де є автономка? Є керівник відділу освіти, який відповідає за цей відділ. Це менеджер, який керує своїм колективом. Для того, щоб запустити зараз автономне опалення в школі чи садочку, він має звернутися до начальника відділу освіти з відповідним клопотанням про те, що є проблема з температурним режимом. Керівник відділу освіти звертається до мене, і я тут же підписую розпорядження про відновлення опалення в даній школі або даному садку. Які проблеми?"

Як раніше повідомялв Depo.Дніпро, міський голова Дніпра Борис Філатов попередив мешканців міста про неможливість дати тепло в оселі.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро