ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Дніпродзержинська заснував медаль для АТОшників

Нагороду міського голови вручатимуть учасникам бойових дій, які приймали участь в АТО
Depo.
18 травня 2016 10:01
ФОТО: depo.ua
Мер Дніпродзержинська заснував медаль для АТОшників
Мер Дніпродзержинська заснував медаль для АТОшників

Відповідне розпорядження міського голови Дніпродзержинська опубліковане на сайті міськради, передає Depo.Дніпро.

В загальних положеннях розпорядження вказано, що пам'ятна відзнака міського голови – нагрудний знак "Захисник України" засновано для відзначення громадян міста Дніпродзержинськ, які мають статус учасника бойових дій або інваліда війни та брали безпосередню участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, на знак великої поваги до їх подвигу та активної громадянської позиції.

Нагородження нагрудним знаком може проводитися посмертно у разі загибелі громадянина міста під час виконання обов’язків військової служби  в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Нагородження нагрудним знаком проводиться, як правило, до державних свят або Дня міста за представленням (клопотанням) департаменту охорони здоров’я та соціальної політики, яке подається за місяць до відповідної святкової дати.

"Нагрудний знак виготовляється з кольорового металу – міді та латуні, має гальванічне покриття – позолоту, розфарбований епоксидною прозорою емаллю, яка добре протистоїть ультрафіолету, атмосферним та хімічним впливам", - йдеться у розпорядженні.

Нагрудні знаки будуть закуповуватись через систему ProZorro.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро