ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Медичні установи мають "змагатися" за пацієнта, - партія "Відродження"

Як серед приватних, так і серед комунальних медичних установ мають бути запропоновані відкриті конкурси задля того, щоб гарантувати якість медичних послуг для населення
Depo.
18 червня 2015 19:58
ФОТО: depo.ua
Медичні установи мають "змагатися" за пацієнта, - партія "Відродження"
Медичні установи мають "змагатися" за пацієнта, - партія "Відродження"

Про це повідомила депутат Дніпропетровської міської ради від групи "Відродження" Інна Рудкевич, передає Дніпро.depo.ua.

Реформування, яке пропонується партією "Відродження", передбачає введення страхової медицини. Втім, без компенсаторних механізмів ситуація з медичною допомогою може стрімко погіршитися.

"Партія "Відродження" вважає, що держава зобов'язана компенсувати медичну страховку всім соціально незахищеним верствам населення, а також дітям і підліткам. У програмі нашої партії пріоритетним напрямком є гарантування доступної медичної допомоги для людей незалежно від віку і території проживання", - зазначила Рудкевич.

Відомо, що, згідно результатам бліц-опитування, яке було проведене активістами Дніпропетровської міської організації політичної партії "Відродження", 48,5% опитаних дніпропетровців воліє лікуватися вдома через високу вартість медичних послуг та препаратів, необхідність платити лікарю суму, яка заздалегідь невідома, а також високу вартість медпрепаратів, черги і складність отримання допомоги вузьких фахівців.

"На жаль, експеримент з проведення медреформи в нашій області дав різкий стрибок зниження якості послуг по всій вертикалі. Відповідно, ми як партія запропонуємо шляху реформування на державному та на місцевому рівні", - резюмувала депутат.

Нагадаємо, що вчора депутати Дніпропетровської міськради від групи "Відродження" направили звернення до Президента України і Кабінету Міністрів України з вимогами повернення пільг з оплати послуг з ЖКГ більш, ніж 100 тис. мешканцям міста.