ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мати і донька-підприємниці розкрадали бюджетні кошти "за схемою"

Жінки діяли за однією схемою з підробки актів виконаних робіт під час ремонту шкіл м. Дніпропетровська
Depo.
4 травня 2016 13:17
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро.

На проведення робіт з капітального ремонту спортивної зали однієї з шкіл міста з бюджету було виділено 480 тисяч гривень. У грудні 2015 року керівник підприємства внесла до актів виконаних робіт завідомо неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт. Фактично ж не були проведені роботи по улаштуванню каркасів підвісних стель, обклеювання стель шпалерами, не встановлені дверні замки, не заповнені дверні прорізи, не встановлені дверні та віконні прилади, відсутні стельові плити в каркасі стелі та не проведені інші види робіт. Чим спричинено збитки державі на суму понад 150 тисяч гривень.

Посадовець відшкодувала завдані її діями збитки державі у повному обсязі. Наразі за даними фактами директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, матеріали справи з обвинувальним висновком скеровано до суду.

За аналогічною злочинною схемою розкрадання бюджетних коштів діяла і дочка вищевказаної підприємниці.

Будучи керівником іншого приватного підприємства, остання привласнила бюджетні кошти в сумі майже 100 тисяч гривень при проведенні робіт з капітального ремонту фасаду будівлі іншої школи м. Дніпропетровська.

Посадовиця так само відшкодувала завдані її діями збитки державі.

"В обох випадках посадові особи відділу освіти не були обізнані про злочинні наміри керівників підприємств", - йдеться у повідомленні.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро