ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Матері полонених бійців АТО шукатимуть "контактів на тій стороні"

У Дніпропетровську з'явилась Громадська організація "Берегиня", яку створили матері бійців АТО, які зникли без вісті
Depo.
7 квітня 2016 19:24
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро повідомила голова організації Алла Макух.

За її словами, організація буде взаємодіяти з координаційними центра СБУ та Міністерства оборони з питань пошуку та визволення бійців АТО, які зникли без вісті, або потрапили у полон. При цьому Алла Макух зазначила, що намагатиметься налагодити контакти з матерями бойовиків ДНР, які знаходяться зараз під вартою в Україні.

"Ми створили громадську організацію, тому що неодноразово були у Києві і в адміністрації президента, і в міністерстві оборони з приводу визволення наших хлопців, які перебувають у полоні. Але нам казали: "Чекайте". Але в нас вже немає сил чекати, тому що ми живемо від мінських домовленостей до мінських домовленостей, а вони нічого не вирішують. Тому ми вирішили діяти, - сказала вона. - У пошуках своїх дітей ми їздили на неконтрольовану територію і зустрічалися з матерями і дружинами тих, хто зараз знаходиться "у полоні" в Україні. Це точно такі мами, і в них точно такі проблеми. Але тоді нас їздило троє, і ми не були громадською організацією. Тепер ми намагатимемося отримувати інформацію про наших хлопців, які там перебувають".

Як раніше повідомляв Depo.Дніпровідомий адвокат Віталій Погосян вважає, що українське законодавство гальмує визволення українських бійців з полону.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро