ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маркевич готує "Дніпро" до сезону калачем і бичем

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич думає, як грати без Євгена Коноплянки
Depo.
1 липня 2015 09:57
ФОТО: depo.ua
Маркевич готує "Дніпро" до сезону калачем і бичем
Маркевич готує "Дніпро" до сезону калачем і бичем

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич заявив, що, з одного боку, команда втягується в роботу, з іншого - має мінімум часу для підготовки до нового сезону, - повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на інтерв’ю спеціаліста прес-служби клубу.

При цьому Маркевич зізнався, що одних гравців ганяє по поповній, а других береже.

"Ми не поспішаємо в роботі, втягуємося. Вийшло так, що одна група гравців відпочивала більше, а ті, хто був у збірній - менше. Останнім зараз даємо більш легкий режим, іншим пропонуємо вищі навантаження вищі, - зазначив він. -
Одним словом, робота почалася. Вирішили провести один 15-денний збір, на якому будемо багато грати. Запланували сім матчів, і завдяки цьому постараємося швидше увійти в форму".

За словами Маркевича, він вперше стикнувся з ситуацією, коли на підготовоку відведено усього два тижні.

"Чесно кажучи, я вперше стикаюся з такими обставинами. Але будемо виходити з цієї ситуації. Тому й запланували багато матчів, щоб через ігри увійти в форму - іншого шляху я зараз не бачу, - сказав він. - Треба зміцнити наші слабкі позиції, адже пішов Коноплянка, є проблема з лівим захисником. Це найважливіше. Робота в цьому напрямку ведеться, але хотілося б, щоб все відбувалося швидше, адже вже скоро чекають матчі".

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.