ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лікарі "навчили" дихати закатованого у полоні бойовиків Романа Копація

Волонтерка повідомила про стан Романа, який пройшов страшні тортури в полоні бойовиків
Depo.
13 серпня 2015 15:58
ФОТО: depo.ua
Лікарі "навчили" дихати закатованого у полоні бойовиків Романа Копація
Лікарі "навчили" дихати закатованого у полоні бойовиків Романа Копація

Про це повідомила у Фейсбуці волонтерка Іванна Кунгіна, передає Depo.Дніпро.

"Інформація сьогоднішня, від зав. відділення реанімації відділення хірургії Київського військового госпіталю. Рома стабільний уже п'яту добу, що не може не радувати. Ні в черевній порожнині, ні в грудній клітці гною немає. Дренажні трубки зняті. Він може дихати самостійно, але поки апарат не відключають - через спеку і загальну слабкість Роману з ним легше... Реакції на голос і моторика теж присутні", - пише вона.

Відомо, що скоро буде збиратися консиліум лікарів з питання переводу Романа в інше спеціалізоване відділення для подальшого відновлення. Ліками і доглядом він забезпечений.

Нагадаємо, що Роман Капаций, боєць 28-ї розвідувальної бригади, був звільнений з полону бойовиків 2 липня. До Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мєчнікова Роман поступив у критичному стані: численні ножові поранення грудної клітки, черевної порожнини, пошкоджений весь кишечник, печінка, діафрагма, прострелені обидві нижні кінцівки. Пневмонія, менінгоенцефаліт. Відомо, що бойовики заживо знімали з нього шкіру з патріотичним татуюванням. У Романа Копация шестеро дітей, наймолодшому 7 місяців. Нещодавно його дворічному синові Миколі зусиллями волонтерів була забезпечена необхідна дороговартісна операція на серці.

Більше новин про волонтерський рух Дніпропетровщини читайте на Дніпро.Депо.