ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

КВУ викрила "клон" партії Коломойського на підробці виборчих документів

Партію "Відродження України" не зареєстрували у Кіровському райвиборчкомі Дніпропетровська через недостовірні протоколи партзборів із висування кандидатів
Depo.
6 жовтня 2015 16:56
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Дніпро стало відомо зі слів голови правління КВУ Станіслава Жолудєва під час прес-конференції.


Він повідомив, що за законом, партії мають інформувати виборчоми про час і місце проведення партійних конеренції з висування кандидатів. Проте партконференція обласної організації партії «Відродження України» у зазначений час і місце не відбулася.

"У нас є чітка інформація, що ця політична сила подала документи з порушенням законодавства. Вони сфальшували документацію стосовно проведення процедури висування своїх кандидатів. При чому ініціювали це представники нашої організації - Комітету виборців України - і лише одна комісія перевірила і насправді в цьому переконалася. І це було підставою для відмови у реєстрацій цієї політичної сили Кіровською ТВК", - заявив Станіслав Жолудєв.

Нагадаємо, Партія "Відродження України" зареєстрована на вибори зокрема до Дніпропетровських обласної та міської ради. Першими номерами відповідно є Володимир Куцин та Анатолій Крупський, які не проживають у Дніпропетровську чи області і тимчасово не працюють. До Дніпропетровської обласної ради йде також партія "Відродження" на чолі із гендиректором Нікопольского заводу феросплавів Володимиром Куціним.  Дніпропетровська міська ТВК відмовила в реєстрації "Відродженню" та її кандидату в мери - чинному віце-меру Анатолію Крупському.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.