Криворізький спортсмен став чемпіоном Європи з армреслінгу

Олександр Кулішов із Кривого Рогу здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи з армспорту

Криворізький спортсмен став чемпіоном Єв…

Про це Дніпро.depo.ua повідомляє з посиланням на 0564.ua. Олександр Кулішов здобув одну із трьох золотих медалей узмаганнях серед юнаків віком до 18 років.

"В категорії до 80 кг на лівій руці Олександр у лічені секунди розправився з усіма своїми суперниками тазавоював чергове золото для української команди", - йдеться у повідомленні на сайті Української федерації армспорту.

Загалом збірна України з особистому заліку здобула 37 медалей, з яких 17 золотих, 6 срібних і 14 бронзових. Українці посіли третє загальнокомандне місце.

Чемпіонат Європи з армспорту серед юнаків, юнійорів, дорослих та ветеранів проходив у Софії (Болгарія) з 1 по 5 червня. Чемпіонат світу проходитиме з 26 жовтня у Малайзії.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.