ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Криворізький металургійний гігант завдав державі майже мільйон гривень збитку

"АрселорМіттал Кривий Ріг" підозрюють у порушенні правил експлуатації залізничного транспорту
Depo.
14 грудня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Криворізький металургійний гігант завдав державі майже мільйон гривень збитку
Криворізький металургійний гігант завдав державі майже мільйон гривень збитку

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро.

В ході слідства встановлено, що протягом першого півріччя 2016 року на під’їзних коліях ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" сталося 8 транспортних подій, які створили небезпеку настання тяжких наслідків таких як аварії, перерву у роботі транспорту та завдали матеріальну шкоду ПАТ "Укрзалізниця" на суму понад 850 тис грн.

Також встановлено, що упродовж 2016 року на залізничних під’їзних коліях меткомбінату внаслідок порушення працівниками правил безпеки руху та експлуатації залізничного транспорту систематично відбувалися сходи вагонів, що приховувалося посадовцями ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Так, за вказаний період з колій зійшли 139 вагонів, в результати чого ПАТ "Укрзалізниця" було заподіяно збитки державним інтересам, сума яких наразі встановлюється.

Після отримання експертних висновків щодо точної суми завданих збитків, винним працівникам ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" будуть пред’явлені повідомлення про підозру у вчиненні вказаних злочинів, кримінальне провадження буде скероване до суду.  

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро